آموزشگاه آرایشگری مردانه افبال مازندران (3)
آدرس :   تنکابن ، بین میدان امام و میدان شیرودی ، جنب پارکینگ زعفری ، طبقه دوم
شماره تماس  :    01154212656

بازارکار با مدرک آموزشگاه آرایشگری مردانه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آیا از بازار کار آرایشگری خبر دارید؟
آیا می دانید با گرفتن مدرک آرایشگری از آموزشگاه آرایشگری مردانه وارد چه عنوان های شغلی میشوید؟
 
هر دوره آرایشگری برای یک سری از کارها وجود دارد. در اصل براساس علاقه خود دوره های مختلف پیرایش مردانه را انتخاب می کنید. در این دوره ها مهارت های زیادی یاد داده می شود. مدرک آموزشگاه های آرایشگری مردانه معتبر، آینده شما را به طور کل تغییر می دهد. پس قبل از انتخاب دوره های آرایشگری مردانه، باید بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه حرفه ای را انتخاب کنید.


بعد از پیدا کردن آموزشگاه آرایشگری مردانه و ثبت نام کردن در آن، باید ببینید دوست دارید چه حرفه هایی را یاد بگیرید. داشتن هدف در موفقیت نقش بسیار زیادی دارد. بعد از گذراندن دوره ها، مدرک آموزشگاه آرایشگری مردانه معتبر را کسب می کنید.
 
مهارت های کسب شده بعد از گریم داماد

مدرک گریم داماد یکی از مدرک های آموزشگاه آرایشگری مردانه است. گریم کردن تاثیر خوبی بر روی صورت مردان دارد. با گریم کردن می توان نقص های صورت را برطرف نمود. در عکس هایی مدل ها و یا کسانی که می خواهند داماد شوند صورتی صاف، یکدست و مرتب وجود دارد که یکی از مزیت های گریم کردن است.
در این دوره، مهارت های مختلفی یاد داده می شود که در ادامه به آن می پردازیم.
 
1. بستن منافذ پوست و زیرسازی
برای اینکه گریم مردانه به بهترین شکل خود در بیاید، باید بلد باشید که چگونه منافذ پوست را ببندید. دلیل بستن منافذ پوست برای این است که، پوست دچار آسیب نشود. اگر اقدامی برای منافذ پوست در گریم کردن انجام ندهید، پوست مشتری تان دچار آکنه و جوش می شود.
با استفاده از ابزار هایی به نام پرایمر می توانید منافذ را ببنید و سپس شروع به میکآپ کردن کنید. از سویی دیگر پرایمر باعث جوان سازی پوست می شود.
مشتری های زیادی برای مراسم های مهم و طولانی خود از خدمات گریم استفاده می کنند.یکی از اصل های مهم برای ثابت ماندن گریم در مراسم ها، استفاده از پرایمر و دیگر کرم ها است که منافذ پوست را می بندد.
یکی دیگر از ابزار هایی که با آن به بستن منافذ پوست و پاکسازی آن اقدام می کنند، دستگاه های مختلفی است که در آرایشگاه ها وجود دارد. پوست مشتریان خود را پاکسازی می کنند. سپس از پرایمر استفاده می کنند و گریم کردن را شروع می کنند.
 
2. پاکسازی پوست و ابرو
افراد زیادی هستند که فقط با داشتن پوستی سالم و ابرو های متناسب، چهره زیبایی پیدا می کنند. در اعتماد به نفس آنها نیز تاثیر زیادی می گذارد تا خود را بیشتر در اجتماع قرار دهند. برای همین افراد زیادی برای داشتن پوست و ابرو های زیبا به آرایشگاه ها مراجعه می کنند. همچنین یکی از دلایلی که این مهارتها در مدرک آموزشگاه آرایشگری مردانه وجود دارد، این است.
پاکسازی پوست فواید زیادی دارد. به خاطر اشعه ماوراء بنفش خورشیدی پوست خیلی از افراد در معرض خطر است. برای همین ابتدا به پاکسازی پوست می پردازند و تمام چربی های اضافه را از صورت پاک می کنند. جوش های سرسیاه را از بین می برند. سپس به گریم کردن و اصلاح آنها می پردازند.
 
مدرک پیرایشگر مردانه درجه یک
اگر قصد دارید که به صورت حرفه تری آرایشگری را دنبال کنید، می توانید در دوره پیرایشگر مردانه درجه یک شروع به کسب مهارت کنید. در این دوره ها، مهارت های بیشتری نسبت به قبل را یاد خواهید گرفت.
درصد زیادی از افراد برای کوتاهی مو خود به آرایشگاه می روند. باید بتوانید هر مدل مویی که دوست دارند را بر روی موهای آنها درست کنید. برای کوتاهی مو باید در این دوره ها فعالیت داشته باشید و خوب به حرف های استاد آرایشگری تان گوش دهید تا بتوانید در آینده آرایشگر خوبی شوید.
از دیگر مهارت هایی که در این دوره می آموزید می توان به ماساژ سر و صورت اشاره کرد. مردان زیادی برای از بین بردن خستگی کاری خود به آرایشگاه ها می آیند تا ماساژ صورت و سر را انجام دهند.
شاید سوال برایتان پیش بیاید که ماساژ سر و صورت را برای چه یاد بگیریم؟ پاسخ آن روشن است، افراد تحت ماساژ صورت، نه تنها کیفیت خواب افزایش می یاید و دردهای میگرنی کمتری نسبت به سایر افراد پیدا می کنند، بلکه به جوان‌ سازی طبیعی پوست صورت آن ها و حالات چهره شان برای آرایش شدن آماده می شود.
 

 1. یادگیری ویتامینه کردن و احیا سازی مو
یادگیری ویتامینه کردن و احیا سازی مو یکی دیگر از مهارت هایی است که در پیرایشگر مردانه درجه یک آموزش داده می شود. ویتامینه کردن مو یکی از قدیمی ترین روش هایی است که برای احیا مو استفاده می شود. بر اثر اتو و سشوار های پرحرارت درخشانی و سالمی مو از بین می رود. از دیگر فایده های احیاسازی مو می توان درمان شوره سر، ریزش مو و خشکی و وزی مو اشاره نمود.
همچنین کسانی که موهای خود را رنگ یا دکلره می کنند، با آسیبی که موهایشان می بیندباید از ویتامینه کردن موهای خود استفاده کنند. ویتامینه کردن مو جنبه آبرسانی دارد. همچنین در آموزشگاه های آرایشگری زیادی کار با مواد ویتامینه مو را یاد میگیرند و در آخر با گرفتن مدرک، می توانند این حرفه را دنبال کنند.
 
2. چگونه ابزار آرایشگری را ضدعفونی کنیم
رعایت بهداشت از اصول های مهم آرایشگری است. آرایشگر حرفه ای کسی است که باید در کنار مهارت بالا، بهداشت را نیز رعایت کند. اگر از وسایل های آرایشگری به صورت مشترک برای همه افراد استفاده شود، نه تنها آرایش و گریم خوبی به وجود نمی آید. بلکه تمام زحمات های خود را خراب کرده اید. در دوره های پیرایشگری درجه یک به شما آموزش داده می شود که چگونه ابزار های آرایشگری خود را ضدعفونی کنید. امروزه با شیوع ویروس کرونا، یکی از اساسی ترین کارهایی است که آرایشگر باید رعایت کند، ضدعفونی کردن وسایل آرایشگری است.
 

 مدرک پیرایشگر مردانه درجه دو
در این دوره شما بصورت کاملا حرفه آموزش می بینید و می توانید کارهایی چون اصلاح صورت، صاف و فر کردن موقت مو، قیچی زنی بین المللی و شستشوی سر و علم مرفولوژی یا چهره شناسی را یاد بگیرید و در آینه در آرایشگاه خود مشتریان زیادی را جذب کنید.  مهارت هایی را که در پیرایشگر مردانه درجه دو می آموزید از پیرایشگر مردانه درجه یک بیشتر است. در ادامه به هر کدامیک از این حرفه ها می پردازیم که چه آینده ای دارند و برای چی باید آنها را باد بگیرید.
 
1. اصلاح صورت
یکی از عاداتی که آقایان دارند اصلاح کردن صورت است. در واقع اصلاح صورت رعایت بهداشت نیز هست. فاصله زمانی بین دو اصلاح کاملا به رشد مو و نوع ریش و سبیل آن ها مربوط است.
افراد زیادی به آرایشگاه می آیند تا مدل ریش مورد علاقه خود را داشته باشند. شما با داشتن دستانی با مهارت بالا می توانید نیاز های آن ها را براورده کنید. آشنایی با بهترین تیغ های اصلاح و استفاده از محصولات مخصوص اصلاح خوب، یک چهره زیبا را درست می کنید. که در آینده مشتریان زیادی را با این کار جذب خود می کنید.
در دوره پیرایشگر مردانه درجه دو شما با نحوه اصلاح کردن صورت آشنا می شوید و می توانید در آینده صورت افراد زیادی را اصلاح کنید. در آخر این دوره ها، مدرک آموزشگاه آرایشگری مردانه را دریافت می کنید.
 
2. آشنایی با علم مرفولوژی یا چهره شناسی
قبل از شروع کار اصلاح سر و صورت، آشنا شدن با جمجمه سر از نظر شکل هندسی ضروری است. مخصوصا برای مدل موهای آقایانی که موهای کوتاهی دارند.
در علم مرفولوژی یا چهره شناسی با نکته های مهمی آشنا می شوید. از جمله شناخت فرم صورت، ابعاد فرم سر، نوع خواب موی مشتری، فرم گوش و سن و شخصیت و موقعیت اجتماعی مشتری از مواردی است که در این علم آنها را یاد می گیرید. در دوره حرفه ای پیرایشگر مردانه درجه دو، تمامی این خدمات به شما ارائه می شود و سپس در آخر هر دوره مدرک آموزشگاه آرایشگری خود را دریافت می کنید.


شما با یاد گرفتن هریک از مهارت های بالا به راحتی می توانید کار خود را شروع کنید و از آن کسب درآمد داشته باشید. بنابراین بازار کار آرایشگری مردانه را دست کم نگیرید که همه به زیبایی و آراستگی خود اهمیت می دهند و چقدر خوب است که این مهارت ها را در آموزشگاه آرایشگری مردانه حرفه ای یاد بگیرید و دست به کار شوید. آموزشگاه آرایشگری اقبال با سابقه طولانی و حرفه ای با ارائه مدرک فنی حرفه ای پیرایش مردانه درجه یک و دو شما را وارد بازار کار حرفه ای این حوزه میکند.

آکادمی آموزشی آرایشگری مردانه اقبال 3- تنکابن
آموزشگاه اقبال در تنکابن با دارا بودن امکانات عالی و استاد سازمان فنی حرفه ای که از آموزشگاه های دیگر متمایز گردید. این آموزشگاه از نظر دسترسی به مسیرهای مختلف و حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد هنرجویان در بهترین نقطه تنکابن واقع گردیده است
خدمات هنرجویان
مدیریت ارتباط با هنرجویان، آماده هرگونه پاسخگویی در زمینه‌ی پیگیری، شکایات و نیاز هنرجویان است !
01154212656
09112976494
ایمیل : info@eghbalbarber.ir
تنکابن ، بین میدان امام و میدان شیرودی ، جنب پارکینگ زعفری ، طبقه دوم

مقالات