آموزشگاه آرایشگری مردانه افبال مازندران (3)
آدرس :   تنکابن ، بین میدان امام و میدان شیرودی ، جنب پارکینگ زعفری ، طبقه دوم
شماره تماس  :    01154212656

آموزش چهره پردازی مردانه ( گریم سینمایی )

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

چهره پردازی مردانه یا گریم سینمایی شغلی است که در گروه مراقبت زيبايی قرار دارد و شخص گریمور باید شايستگی تصحيح و برطرف کردن عيوب چهره، ايجاد جوان سازی، پوشاندن لک های چهره مانند ماه گرفتگی و همچنين طراحی بر روی چهره کودکان و پيشگيری از حوادث و خطرات احتمالی را داشته باشد. بنابراین افرادی که دوره آموزش گریم سینمایی را با موفقیت پشت سر بگذارند و تمامی مهارت های لازم و دانش و تخصص چهره پردازی را کسب کنند به خوبی از عهده این هنر قدیمی و محبوب بر می آیند.

هنرآموز در پایان دوره و کسب نمره قبولی در آزمون های ارزیابی، گواهینامه مهارت چهره پرداز مردانه از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دریافت خواهد کرد.

گریم

گریم، پوشش چهره بازیگر و عاملی برای رفع نواقص صورت است. به کار گرفتن و استفاده کردن از این پوشش نیاز به علم و تجربه دارد.

گریم به دو نوع دسته بندی می شود:

گریم صحنه: که شامل تئاتر، اپرا و باله است. هر کدام متد منحصر به فرد خود را دارد.
گریم اکران: که شامل سینما، تلویزیون و عکاسی است که تکنیک کار هر کدام تا حدودی از هم متمایز می باشد پایه و اساس همگی یکسان است، ولی در رنگ آمیزی چهره و کاربرد رنگ برای ترسیم حجم ها تفاوت کلی دارند.
 گریم تئاتر: در مقایسه با گریم سینما ، تلویزیون و عکاسی غلیظ تر است. اما گریم سینما، تلویزیون و عکاسی نیازمند ظریف کاری و دقت بیشتری است.
   

با استفاده از گریم بازیگران با هر چهره ای توانسته اند نقش هایی را بپذیرند که در صورت عدم پیاده سازی گریم، ظاهر و چهره بازیگر می توانسته است مانعی جدی برای ارائه نقش باشد.

 

 

مدت دوره : یک ماه             هزینه دوره  :  12,000,000  ریال ( یک میلیون و دویست هزار تومان )

 

 

 

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آکادمی آموزشی آرایشگری مردانه اقبال 3- تنکابن
آموزشگاه اقبال در تنکابن با دارا بودن امکانات عالی و استاد سازمان فنی حرفه ای که از آموزشگاه های دیگر متمایز گردید. این آموزشگاه از نظر دسترسی به مسیرهای مختلف و حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد هنرجویان در بهترین نقطه تنکابن واقع گردیده است
خدمات هنرجویان
مدیریت ارتباط با هنرجویان، آماده هرگونه پاسخگویی در زمینه‌ی پیگیری، شکایات و نیاز هنرجویان است !
01154212656
09112976494
ایمیل : info@eghbalbarber.ir
تنکابن ، بین میدان امام و میدان شیرودی ، جنب پارکینگ زعفری ، طبقه دوم

مقالات