آموزشگاه آرایشگری مردانه افبال مازندران (3)
آدرس :   تنکابن ، بین میدان امام و میدان شیرودی ، جنب پارکینگ زعفری ، طبقه دوم
شماره تماس  :    01154212656

دوره های آموزش آرایش مردانه و پیرایش مردانه

آرایشگاه اقبال تنکابن دارای مجوز فعالیت از سازمان فنی حرفه ای با اعطای مدرک معتبر آرایشگری و پیرایشگری مردانه و همچنین برگزار کننده دوره های مختلف آموزشی آرایش مردانه و دوره های آموزشی پیرایش مردانه متدهای آرایش و پیرایش بروز ایران و جهان شما را برای ورود به بازار کار آماده میکند.

برای شروع و یادگیری فنون آرایشگری و پیرایشگری مردانه باید از دوره    آرایش و پیرایش مردانه درجه 2    شروع کرد و هرکسی که این دوره را بگذراند و میتواند یک صندلی در سالن های آرایشگری و یا خودش اقدام به باز کردن مغازه کند. حال اگر بخواهید در کارخود حرفه ای تر و ماهر تر باشید باید دوره    آرایش و پیرایش مردانه درجه 1    را بگذرانید چرا ؟  چون در این دوره مباحث پیشرفته تری در مورد پیرایشگری و آرایشگری میآموزید که بوسیله آن میتوانید انواع مدل ها و هرنوع خواسته مشتری را برآورده کنید که این امر باعث حسن شهرت شما و در نتیجه کسب درآمد بیشتر میگردد.

گسترش مهارت ها در زمینه آرایشگری میتواند باعث پیشرفت در کار شود. از این رو آموزشگاه اقبال تنکابن دوره های مختلفی اعم از   آموزش متعادل سازی چهره ،   آموزش ترمیم مو ،   کاربرد مواد شیمیایی    و چندین  آموزش دیگر را برای شما فراهم کرده است.

معرفی کامل دوره ها توسط استاد رضازاده مدیریت آموزشگاه های اقبال تنکابن

آموزش پیرایش مردانه درجه2

آموزش پیرایش مردانه درجه2


در دوره آموزش پیرایش مردانه درجه2 ، ابتدا با ساختمان پوست و مو ابزار کار تخصصی در این زمینه و همچنین نحوه آماده نمودن محیط کار و سپس نحوه صحیح استفاده از ابزار کار آرایش و پیرایش و طریقه ضد عفونی نمودن ابزار و روشهای کوتاهی موها در اندازه های مختلف را ابتدا برروی مانکن های دارای موی کوتاه ، موی متوسط و موی بلند آموزش داده میشود.
آموزش پیرایش مردانه درجه1

آموزش پیرایش مردانه درجه1


پس از گذراندن دوره آموزش پیرایش مردانه درجه2 ، دوره پیشرفته پیرایش مردانه درجه1 با موضوعات صاف کردن دائمی و موقتی مو ، رنگ کردن موی سر ، ویتامینه کردن مو به صورت عمقی و سطحی ، معرفی و استفاده از پاک کننده های پوست بخشی از آموزش های این دوره میباشد.
آموزش ترمیم مو

آموزش متعادل سازی چهره (گریم داماد)


در این دوره به طور اختصاصی با ابزار و محیط کار گریم آقایان ، ویژگی ها و انواع پوست آشنا خواهید شد و در ادامه با تکنیک های سایه روشن و فن وفنون کار گریم آشنا میشوید. در دوره متعادل سازی چهره آقایان با انواع مواد و پودرهای فیکس کننده و راه های پاک کردن آنها نیز میپردازیم.
دوره گریم سینمایی

دوره چهره پردازی (گریم سینمایی)

دوره متعادل ساز چهره (گریم سینمایی) دوره ویژه و پیشرفته چهره پردازی آقایان میباشد که آموزش هایی که در این دوره به آن پرداخته میشود ، تطبیق و یکسان سازی چهره با ریش و سبیل آقایان ، جوان سازی و مسن سازی چهره با معرفی تکنیک های سایه روشن . ... میباشد.
بهداشت کار ناخن مردانه

آموزش ترمیم مو


دوره آموزش ترمیم مو که در ابتدا نیازمند آموزش دوره آموزش پیرایش مردانه درجه2 میباشد. دراین دوره آموزشی به طور ویژه با موضوع ترمیم مو آشنا میشوید. در این دوره با انواع ساختمان مو وشناسایی بافت های مو ، روش پیاده سازی و ترمیم مو و روش های حالت دادن مو با سشوار و اتومو آشنا میشوید.
کاربرد مواد شیمیایی

کاربرد مواد شیمیایی

کاربرد مواد شیمیایی در پیرایش مردانه شغلی است که در گروه مراقبت زیبایی قرار دارد و شایستگی از قبیل آلودگی زدایی محیطی ، حفاظت و بهداشت فردی ، مشاوره و پذیرش مشتری ، بررسی عملکرد پوست و موی سر ، بررسی فیزیک رنگ ، بررسی مبانی رنگ مو ، رنگ نمودن موهای طبیعی و سفید ، بیرنگ کردن مو .....
آموزش متعادل سازی چهره

بهداشت کار ناخن مردانه


دوره آموزشی بهداشت کار ناخن مردانه ، 40 ساعت آموزش در زمینه آلودگی زدایی ناخن و بهداشت فردی ، پیرایش و فرم دهی ناخن و راه های آموزش محافظت و نگهداری از پوست و ناخن دست و پا میباشد.
آکادمی آموزشی آرایشگری مردانه اقبال 3- تنکابن
آموزشگاه اقبال در تنکابن با دارا بودن امکانات عالی و استاد سازمان فنی حرفه ای که از آموزشگاه های دیگر متمایز گردید. این آموزشگاه از نظر دسترسی به مسیرهای مختلف و حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد هنرجویان در بهترین نقطه تنکابن واقع گردیده است
خدمات هنرجویان
مدیریت ارتباط با هنرجویان، آماده هرگونه پاسخگویی در زمینه‌ی پیگیری، شکایات و نیاز هنرجویان است !
01154212656
09112976494
ایمیل : info@eghbalbarber.ir
تنکابن ، بین میدان امام و میدان شیرودی ، جنب پارکینگ زعفری ، طبقه دوم

مقالات