آموزشگاه آرایشگری مردانه افبال مازندران (3)
آدرس :   تنکابن ، بین میدان امام و میدان شیرودی ، جنب پارکینگ زعفری ، طبقه دوم
شماره تماس  :    01154212656

درباره ما

آموزشگاه اقبال 3 با دارا بودن امکانات عالی و استاد سازمان فنی حرفه ای که از آموزشگاه های دیگر متمایز گردید. این آموزشگاه از نظر دسترسی به مسیرهای مختلف و حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد هنرجویان در بهترین نقطه تنکابن واقع گردیده است.
آموزشگاه اقبال با توجه به کسب رضایت عالی از مشتریان خود با برگزاری دوره های ارزشمند و مفیدی که در زیر به اختصار از آن میپردازیم سعی در انتقال تجربه های خود داشته تا هرکسی که علاقه مند به یادگیری هنر پیرایش و آرایشگری مردانه است بتواند در کنار علاقه خود کسب درآمد نیز داشته باشد.
خلاصه عناوین دوره های برگزار شده پیرایش و آرایشگری مردانه
آموزش پیرایش مردانه درجه2
یکی از دوره های اصلی و پایه پیرایش مردانه، آموزش پیرایش مردانه درجه2 است که هنرجو در دوره پیرایش مردانه درجه 2 ضمن آشنایی با ابزار و مواد تخصصی و کار دراین زمینه با نحوه آماده سازی محیط کار و نیز نحوه صحیح استفاده از ابزار کار آرایش و پیرایش و طریقه ضدعفونی ابزار و وسایل و روشهای کوتاهی مو در اندازه های مختلف، بدوا” برروی مانکن و بعدا” بر روی مدل های واقعی (مشتریان) آموزش خواهد دید.

آموزش پیرایش مردانه درجه 1
دوره پیرایش مردانه درجه1 برای کسانی که میخواهند درآمد بیشتری از طریق پیرایشگری و آرایشگری کسب کنند لازم است.
دوره پیرایش مردانه درجه ۱ برای آن دسته از عزیزانی تدوین شده که با تکنیک ها و اصول پایه هیرکات آشنا بوده و توانایی کوتاه کردن مدل های کلاسیک مردانه را دارا باشند.
درواقع بعد از گذراندن دوره پیرایش مردانه درجه ۲ و شناخت و تسلط کامل به ابزارهای مختلف مربوط کوتاه کردن مو، برای ارتقاء سطح مهارت خود برای کوتاه کردن موهای مردانه، می توانید وارد دوره درجه ۱ شوید.

در دوره پیرایش مردانه درجه 1 شما با شناخت تکنیک های تخصصی خرد کردن و حالت دهی به مو، می توانید مهارت و دانش فنی آرایشگری خود را در زمینه پیرایش مو ارتقاء دهید و مدل های روز و اصطلاحا ژورنالی را پیرایش کنید، حالت داده و فیکس نمایید.

آموزش متعادل سازی چهره (گریم داماد)
در دوره متعادل سازی چهره مردانه هنرآموز مهارت شناسایی ساختمان پوست، هماهنگ سازی مدل مو متناسب با فرم صورت، پاکسازی، آماده سازی و مراقبت از پوست، قبل و بعد از آرایش، متعادل سازی اجزاء چهره و گریم داماد را کسب خواهد کرد.
مباحث آموزشی دوره متعادل سازی چهره مردانه :
•    شناخت فیزیولوژی پوست
•    مرفولوژی (چهره شناسی)
•    پاک سازی و آماده سازی پوست، قبل از آرایش
•    طراحی مدل مو متناسب با فرم چهره، قبل از پیرایش
•    شناخت فون ها و سایر متریال مرتبط
•    شناخت آناتومی سر، صورت
•    آشنایی با طیف رنگ ها در چهره آرایی

آموزش چهره پردازی مردانه ( گریم سینمایی )
چهره پردازی مردانه یا گریم سینمایی شغلی است که در گروه مراقبت زيبايی قرار دارد و شخص گریمور باید شايستگی تصحيح و برطرف کردن عيوب چهره، ايجاد جوان سازی، پوشاندن لک های چهره مانند ماه گرفتگی و همچنين طراحی بر روی چهره کودکان و پيشگيری از حوادث و خطرات احتمالی را داشته باشد. بنابراین افرادی که دوره آموزش گریم سینمایی را با موفقیت پشت سر بگذارند و تمامی مهارت های لازم و دانش و تخصص چهره پردازی را کسب کنند به خوبی از عهده این هنر قدیمی و محبوب بر می آیند.
آموزش ترمیم کننده موی سر
با توجه به افزایش استرس، تغییر سبک زندگی و مشکلات اقتصادی و همچنین مسائل ارثی، الگوی سر مردان ایرانی تغییر کرده و خیلی از افراد از کچلی یا عقب رفتگی موی سر خود ناراضی هستند. به همین دلیل شغل جدیدی بنام ترمیم کننده موی سر ایجاد شده است که اتفاقا مشتریان زیادی هم دارد.
 دوره ترمیم کننده موی سر شامل :
•      شناخت و کاربرد ابزار ترمیم مو .
•      آموزش انجام قالب گیری و اندازه گیری بیس ریختگی در ترمیم مو .
•      توانائی انجام پیاده کردن اندازه قالب روی مانکن در ترمیم مو .
•      آموزش انجام بافت های مو در تهیه شبکه مو در ترمیم مو : آموزش بکارگیری ضوابط ایمنی و بهداشت کار در محیط کارترمیم مو.
•      آموزش رنگ کردن موهای ترمیمی در ترمیم مو .
•      آموزش فر کردن موهای ترمیمی در ترمیم مو.
•      آموزش نصب شبکه موها تهیه شده روی سر مدل در ترمیم مو .
•      آموزش انجام درست کردن پایه مو روی سر جهت نصب شبکه در ترمیم مو.
کاربرد مواد شیمیایی
کاربرد مواد شیمیایی در پیرایش مردانه شغلی است که در گروه مراقبت زیبایی قرار دارد و شایستگی از قبیل آلودگی زدایی محیطی ، حفاظت و بهداشت فردی ، مشاوره و پذیرش مشتری ، بررسی عملکرد پوست و موی سر ، بررسی فیزیک رنگ ، بررسی مبانی رنگ مو ، رنگ نمودن موهای طبیعی و سفید ، بیرنگ کردن مو ، صاف و فر کردن مو و مراقبت از مو قبل و بعد از کار با مواد شیمیایی را انجام دهد .
بهداشت کار ناخن مردانه
دوره بهداشت کار ناخن مردانه، دوره آموزشی در مورادی از قبیل بهداشت ناخن دست و پا، مراقبت از پوست ناخن ها و پیرایش ناخن دست و پا می باشد.
این دوره به فعالان حرفه آرایشگری که در سالن های زیبایی کار میکنند، توصیه می شود. زیرا میتوانند با هزینه ای مناسب در مدت زمانی اندک، مهارت های خود را گسترش دهند و از این طریق درآمد بیشتری از شغل خود کسب کنند.
 
مهارت هایی که در دوره بهداشت کار ناخن مردانه کسب خواهید نمود :
•     آلودگي زدائی محيط، حفاظت و بهداشت فردی
•    مشاوره و پذيرش مشتري
•    پيرايش ناخن دست و فرم دهی آن
•    پيرايش ناخن پا و فرم دهی آن
•    مراقبت از پوست و ناخن دست و پا
آکادمی آموزشی آرایشگری مردانه اقبال 3- تنکابن
آموزشگاه اقبال در تنکابن با دارا بودن امکانات عالی و استاد سازمان فنی حرفه ای که از آموزشگاه های دیگر متمایز گردید. این آموزشگاه از نظر دسترسی به مسیرهای مختلف و حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد هنرجویان در بهترین نقطه تنکابن واقع گردیده است
خدمات هنرجویان
مدیریت ارتباط با هنرجویان، آماده هرگونه پاسخگویی در زمینه‌ی پیگیری، شکایات و نیاز هنرجویان است !
01154212656
09112976494
ایمیل : info@eghbalbarber.ir
تنکابن ، بین میدان امام و میدان شیرودی ، جنب پارکینگ زعفری ، طبقه دوم

مقالات